SEKCJA SPINNINGOWA



INFORMACJE OGÓLNE:

  1.  Do sekcji może należeć każdy członek KOŁA PZW 122 "Przynęta" Suchy Las.
  2. Wpisowe 120 zł /rok do skarbnika sekcji.
  3. Telefon kontaktowy 882-944-665 (Łukasz Michalak)
  4. Mistrza sekcji wyłania cykl 5 imprez.
  5. Do klasyfikacji ogólnej nie bierze się pod uwagę wyniku z imprezy w której zawodnik osiągnął najgorszy wynik.
  6. W przypadku nieobecności - zawodnik otrzymuje 1pkt karny.
  7. Mistrz sekcji reprezentuje koło na Spinningowych indywidualnych mistrzostwach okręgu (IMO), oraz na drużynowych mistrzostwach okręgu (TMO) w kolejnym sezonie.
  8. Wszystkie zawody sekcji odbywają się bezwzględnie na "żywej rybie".
  9. Uczestnik zawodów zobowiązany jest do posiadania aparatu fotograficznego, lub telefonu z funkcją aparatu.
  10. Każdy członek sekcji korzystający ze sprzętu będącego własnością koła/sekcji jest materialnie odpowiedzialny za powierzone mu mienie. (ponton, silnik, akumulator).


ZARZĄD SEKCJI:


PREZES: Łukasz Michalak

SEKRETARZ: Paweł Tęcza

SKARBNIK: Krzysztof Łęszczak

FOTOGALERIA <<< klyknij


PODSUMOWANIE SEZONU 2020

 ZAWODY OKRĘGOWE:
Brzegowe Mistrzostwa Okręgu 2019
- 1 miejsce w kategorii junior – Adam Bączkowski
- 4 miejsce w kategorii senior  - Łukasz Michalak
- 5 miejsce w kategorii senior – Piotr Henzel
- udany debiut w kategorii junior – Wiktor Zazula

Brzegowe Mistrzostw Okręgu klasyfikacja 2020
- 1 miejsce w sektorze i 2 w klasyfikacji zawodów – Łukasz Michalak
- 2 miejsce w klasyfikacji zawodów w kategorii junior – Wiktor Zazula

Teamowe Mistrzostwa Okręgu 2019
- 5 miejsce w klasyfikacji generalnej drużyna Mierkiewicz/Snusz
- 6 miejsce w klasyfikacji generalnej drużyna Michalak/Poniatowski

Teamowe Mistrzostwa Okręgu klasyfikacja 2020
- 2 miejsce w klasyfikacji zawodów drużyna Bryl/Woźniak
- 3 miejsce w klasyfikacji zawodów drużyna Szymaniak/Henzel

W sezonie 2019 w 12 osobowej SPINNINGOWEJ KADRZE OKRĘGU POZNAŃSKIEGO znalazło się 3 reprezentantów naszej sekcji.


ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE:
Indywidualne Spinningowe  Mistrzostwa Polski Juniorów
- 15 miejsce Adam Bączkowski
Spinningowe GPX Polski 2019 w kategorii brzegowej
- 31 miejsce w klasyfikacji ogólnej - Damian Poniatowski

Spinningowe GPX Polski 2019 w kategorii Teamowej
- 11 miejsce w klasyfikacji ogólnej drużyna Michalak/Poniatowski

Eliminacje do Teamowego GPX Polski 2020, Malbork 05.2019
Awans wywalczyli:
- drużyna w składzie – Szymaniak/Henzel
- drużyna w składzie – Kominowski/Woźniak
- drużyna w składzie – Mierkiewicz/Snusz

W sezonie 2020 w SPINNINGOWYM TEAMOWYM GPX POLSKI reprezentować nas będzie aż 7 osób, co przy ogólnej ilości kół PZW w Polsce czyni nas liderem w tej kategorii

WYBRANE ZAWODY TOWARZYSKIE:
- Zawody na łowisku dla.Ryb.pl – drużyna w składzie Mierkiewicz/Tęcza – 1 miejsce
- Zawody na łowisku dla.Ryb.pl  - drużyna w składzie Jaworski/Drygała – 6 miejsce
- Puchar jeziora Zbęchy – drużyna w składzie Mierkiewicz/Russak – 1 miejsce
- Puchar Starosty Poznańskiego na jeziorze Lusowo – Dryżyna w składzie Michalak/Zazula – 2 miejsce
- Puchar Starosty Poznańskiego na jeziorze Lusowo – Drużyna w składzie Bryl/Woźniak – 4 miejsce
- Puchar Starosty Poznańskiego na jeziorze Lusowo – Drużyna w składzie Tęcza/Jucha – 5 miejsce
- Puchar Starosty Poznańskiego na jeziorze Lusowo – Drużyna w składzie Chalak/Wiesiołek – 6 miejsce

W sezonie 2020 w 12 osobowej SPINNINGOWEJ KADRZE OKRĘGU POZNAŃSKIEGO znalazło się aż 7 reprezentantów naszej sekcji.































Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza