środa, 18 listopada 2020

CO DALEJ?

 Drogie Wędkarki, Drodzy Wędkarze.....

Jak wiemy sytuacja w kraju i na świecie jest delikatnie ujmując "kiepska". Na obecna chwilę nie wiemy jak będziemy działać w sezonie 2021. Wiemy że w najbliższym czasie nie będzie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo - Wyborczego więc będziecie musieli się z nami jeszcze trochę pomęczyć. Aktualny Zarząd Koła musi planować i realizować zadania które nam powierzylićie. Działamy.

Staramy się w niestandardowy sposób zamknąć rok 2020. Wigilia połączona z corocznym "Uwalnianiem Karpia" na pewno się nie odbędzie. Chcemy jednak wręczyć wam upominki i puchary za sezon 2020. Nie ma niestety możliwości spotkania się w szerszym gronie i celebracji podsumowania tak jak to zwykle czyniliśmy. Nie chcemy też z tym zwlekać do uspokojenia się sytuacji epidemiologicznej ponieważ nie wiemy kiedy to nastąpi. Dlatego będziemy zapraszać was na spotkania indywidualne, w ustalonym terminie, na określoną godzinę, nad Zbiornikiem Łysy Młyn. Powiadomimy was o tym indywidualnie/telefonicznie.

Zarząd Koła nie ma możliwości odbycia spotkań. Działamy jednak tak jak w poprzednich latach. Plan pracy koła ustalamy, wody na zawody rezerwujemy. Mamy świadomość że wiosenne terminy mogą być wątpliwe do realizacji. Dlatego przewidujemy większą ilość zawodów niż zwykle, mając świadomość że pewnie nie wszystkie się odbędą. Na papierze sezon zapowiada się imponująco: łowiska nowe, łowiska na które wracamy po rocznej nieobecności, ale i stałe już pozycje w naszych kalendarzach. Oby wszystko się udało. Dokładne informacje - już wkrótce na stronie.

Z Wędkarskim Pozdrowieniem!

Zarząd koła PZW 122 "Przynęta" Suchy Las


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz