poniedziałek, 3 czerwca 2019

BRAWO!!!

MINIONY WEEKEND BYŁ BARDZO UDANY DLA NASZYCH CZŁONKÓW:

NAD JEZIOREM NIEPRUSZEWSKIM ODBYWAŁA SIĘ PIERWSZA TURA ZAWODÓW Z CYKLU TEAMOWE SPINNINGOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU. W ZAWODACH BRAŁO UDZIAŁ KILKANAŚCIE EKIP DWUOSOBOWYCH Z NASZEGO KOLA. WSZYSCY SPISALI SIĘ ZNAKOMICIE. 


TRZY EKIPY  UPLASOWAŁY SIĘ PIERWSZEJ DZIESIĄTCE ZAWODÓW! TEAM 
ŁUKASZ MICHALAK /
DAMIAN PONIATOWSKI 

ŁOWIĄC KOMPLET OKONI I SANDACZA 61CM WYGRYWAJĄ I TURĘ !!!W TYM SAMYM CZASIE, NA DRUGIM KOŃCU POLSKI - W HERMANOWICACH.... MIAŁO MIEJSCE HISTORYCZNE WYDARZENIE DLA NASZEGO KOŁA.
PO RAZ PIERWSZY CZŁONEK NASZEGO KOŁA  WYSTARTOWAŁ W 
SPŁAWIKOWYM GP POLSKI U20.NASZ KOLEGA WIKTOR ZAZULA W SWOIM DEBIUCIE, MOŻE I NIE ZDOMINOWAŁ ZAWODÓW... ALE ZDOBYŁ BEZCENNE DOŚWIADCZENIA NA PRZYSZŁOŚĆ, ROZPOCZĄŁ SWOJA PRZYGODĘ Z KONKURSAMI NA SZCZEBLU KRAJOWYM I NA STAŁE WPISAŁ SIĘ NA KARTY NASZEJ HISTORII.WIELKIE GRATULACJE PANOWIE!!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz