wtorek, 22 maja 2018

BRAWO! BRAWO! BRAWO!

Obecny sezon dopiero się rozkręca.... a my już możemy być dumni i chwalić się działalnością sportową kolegów z naszego Koła!!! Koledzy Tomasz Zazula i Michał Konieczny reprezentują nasze Koło na zawodach z cyklu "Spławikowe GPX Okręgu Poznań". Chłopaki narazie nie notują "jedynek" sektorowych, ale zbierają cenne doświadczenia startując wśród najlepszych zawodników w naszym Okręgu.

Troszeczkę inaczej maja się sprawy w "Mistrzostwach Okręgu U15", gdzie nasz Kolega Wiktor Zazula sprawił nam miłą niespodziankę wygrywając pierwszą tUrę cyklu! na jeziorze Winiary w Gnieźnie. W drugiej turze (Miejska Górka) było trochę gorzej, ale Wiktor się nie poddaje i będzie walczył do końca!Z niecierpliwością czekamy też na "Team'owe Mistrzostwa Okręgu w Kategorii Spinningowej" Gdzie również będą startować Nasi Członkowie!  26-27 maja na jeziorze Lusowskim. TRZYMAMY KCIUKI !!!

1 komentarz:

  1. I jak poszło:) Obecnie mamy prawie dwa tygodnie deszczu, więc niestety nie powędkujemy. Z drugiej strony też bardzo lubię pływanie na kajakach. Porządny kajak już mam zakupiony, tu kapok ratunkowy i inne akcesoria też są mega ważne.

    OdpowiedzUsuń